Musicforpartys
Toleration, z.s.
Tel.: +420 603 266 477, e-mail: music@musicforpartys.cz


I. Hudba na oslavy, např. oslavy narozenin, firemní oslavy, na svatbu, večírek, raut, svatební raut nebo párty

Aktuálně přijímáme objednávky na hudbu na oslavy či podobné akce, pouze však na ty, které jsou povoleny příslušnou výjimkou!

Sólista či skupina

Charakteristika

Jazz Fragment Praha

Čtyřčlenný jazzový soubor našich předních moderních jazzových hráčů. Repertoár - na oslavy, na večírek, raut, svatební raut, párty - tak do jazz klubu - tvoří známé moderní světové i tuzemské kompozice, nechybějí ani evergreeny.

Jazz Viktora Kotrubenka

Viktor Kotrubenko Jazz Viktora Kotrubenka je ideálním dárkem oslavenci na jeho oslavu narozenin. Byl to Jazz Half Sextet, který byl v 70. a 80. letech nerozlučně spojen se jménem Viktora Kotrubenka. Nyní působí pod řízením předního hudebního skladatele, teoretika a saxofonisty Viktora Kotrubenka skupina The gAstronomic Jazz Viktora Kotrubenka , která vystupuje v několika obsazeních - od dueta po kvintet, a to podle toho, zda jde o firemní oslavu, rodinnou oslavu, večírek, párty, svatební raut, společenskou akci nebo jazz klub, zkrátka podle organizačních a repertoárových potřeb. Saxofonista Viktor Kotrubenko hraje se svými kolegy skladby jak standardního jazzového repertoáru, lounge music, tak experimentální kompozice. Na svých produkcích spolupracuje s řadou našich předních jazzových vokalistek.

Swen Feldman

Některá pojetí oslavy narozenin, firemní oslavy, večírku či rautu vyžadují ryze komorní zvuk sólového piana. Feldmanův repertoár obsahujem zejména světové jazzové standardy. Produkce je možná i v exteriéru (sólista je vybaven kvalitním elektronickým pianem).

Peter Unger

Originálním a levným pojetím hudby na oslavě narozenin, večírku, párty apod. společenské akci je sólová hra na saxofon. Jde o repertoár standardních evergreenů s doprovodem polovičních playbacků. Jedinečná možnost, jak vyhovět nízkým rozpočtům na oslavy.

Petula Edler

Petula Edler Lounge music, jejímž základem jsou pomalé a středně rychlé odpočinkové rytmy vhodné pro neúnavné diskopublikum, které nehodlá tančit na laciné pop musicové skladby nýbrž na kompozice alternativní taneční hudby. K podstatě tvořené syntezátory, počítačem a saxofonem je "přimixován" svádivý vokál Petuly Edler, původem z Velké Británie.
Moderní oslava narozenin či raut nebo večírek = Lounge music. Lounge music = moderní hudební projev pro současnou taneční diskotéku. Nevhodné pro fanouška a fanynky diskotékových "mašinek"!!!

All Stars Jazz Band

Česká jazzová špička, vyhledávaný soubor doma (společenské akce na Pražském hradě)  i v zahraničí (festivaly v Düsseldorfu, Frankfurtu, Zürichu, Warmsu apod.). Proč ho nemít na své oslavě narozenin, večírku či rautu!?

Metropolitní jazz

Přední hráči pražské pražské jazzové scény, za svých 20 let působení natočili řadu gramofonových a CD desek, na kterých doprovázeli i zahraniční swingové a jazzové hvězdy. "Metropolitní" sice znamená příslušnost k našemu hlavnímu městu, neznamá to však, že by hráči nepřijeli i kamkoli jinam přispět k dobré náladě večírku, oslavy narozenin, párty apod.

The Piccadilly Consort

Skupina založena A.Reichem po návratu z několikaletého působení v USA, je vyhledávaným tělesem pro komorní zábavné akce. Působí zde i přední hráči naší popscény (např. býv. Orchestru Československé televize, doprovodné skupiny Heleny Vondráčkové apod.).

Charles Bridge Dixieland

Jako většina dixielandů synonymum pro dobrou náladu a ta bezpochyby na oslavu narozenin, vačírek či raut patří! Stylově a nástrojově (bez syntezátorů) je dixieland vhodným protikladem k pop music, kterou šíří monotématicky téměř neustále většina médií.

Pražské šramly

Komický šraml s ojedinělým koloritem je velmi vyhledáván pro nejrůznější zábavné akce doma i v zahraničí. Vystoupení je velmi vhodné pro nejrůznější oslavy, oslavy narozenin, svátků, večírků i pro svatby. Při produkci znějí lidovky i klasický repertoár a vyšší populár, vždy ovšem ve velice osobitých a žertovných úpravách.


Úplná nabídka na naší úvodní stránce!

 

line

| Živá hudba pro večírek, raut, párty | Hudba na svatbu | Videoart meets Music | Umělec - vystoupení - programové číslo | Dívčí kapela a jiné | Home |

 

Znalecký posudek počítač software hardware mobil kancelářská technika TOPlist Hudebni skupina hraje svatebni hudbu, hudbu na party a rautu