Musicforpartys
Toleration, z.s.
Tel.: +420 603 266 477, e-mail: music@musicforpartys.cz


III. Umělec - vystoupení - jazz - housle - opera - aj.

Sólista či skupina

Charakteristika

Petula Edler

Petula Edler Lounge music, jejímž základem jsou pomalé a středně rychlé odpočinkové rytmy vhodné pro neúnavné diskopublikum, které nehodlá tančit na laciné pop musicové skladby nýbrž na kompozice alternativní taneční hudby. K podstatě tvořené syntezátory, počítačem a saxofonem je "přimixován" svádivý vokál Petuly Edler, původem z Velké Británie.
Lounge music je moderní hudební projev pro současnou taneční diskotéku. Nevhodné pro fanouška a fanynky diskotékových "mašinek"!!!

Housle a jazz

Violino jazz

Aleš Faix Petr Reiterman Milan Pěkný Violino jazz je seskupení jazzových hráčů - saxofon, housle, piano, bicí nástroje - vytvářející moderní jazzový souzvuk s výraznou stopou rocku. Soubor disponuje velkou škálou dynamických možností. Violino jazz má na svém kontě nepřebernou řadu vystoupení v tuzemských a evropských jazzových klubech.

Jazz Viktora Kotrubenka

saxofon Jazz Viktora Kotrubenka tvoří kromě leadera dále přední pražští jazzmeni
kytarista Jaroslav Šindler
kontrabasista Jan Střížovský
***
Repertoár: vlastní úpravy skladeb G. Gershwina, C. Portera, J. Kerna, D. Ellingtona, J. Lennona, J. Ježka, V. Pokorného, V. Kotrubenka a dalších.
Stručné info:
Viktor Kotrubenko – znám především ze svého „free jazzového období“ a z působení své skupiny Jazz Half Sextet s Janou Koubkovou, dále jako redaktor, spisovatel, publicista a hudební skladatel, v neposlední řadě i jako autor první československé odborné knihy svého druhu „Tajemství syntezátorů“. Jeho skladby jsou na tuzemských gramofonových deskách interpretovány E. Olmerovou, M. Rottrovou, J. Vrbovou, Orch. F. Slováčka, Metropolitan Jazz Bandem, Swing kvartetem Vladimíra Klusáka. Kompozice interpetované Jazz Half Sextetem s J. Koubkovou vydány japonským EM Records. Kotrubenkova hudba zní v četných filmech a inscenacích na nosičích.

Jaroslav Šindler - vystupuje v různých jazzových seskupeních. Je známa jeho dlouholetá spolupráce s J. Stivínem, s ním nahrál řadu CD a se kterým vystupoval na četných koncertech jak v Čechách, tak i v zahraničí (International Jazz Festival Montreal, Ost-West Jazz Festival v Norimberku atd.). Jde rovněž o zkušeného pedagoga a autora odborné kytarové literatury (např. Kytarová praktika vyd. Muzikus).

Jan Střížovský - je vnukem absolventky Pražské konzervatoře varhanice Marie Urválkové roz. Floriánové - spolužačky Karla Pravoslava Sádla violončelisty, pozdějšího profesora Pražské konzervatoře. Bývalý kontrabasista Kolínské filharmonie se pod vlivem K. Velebného, F. Uhlíře a dalších dal na dráhu jazzmana. Stál u zrodu Yo Yo Bandu a Originálního Pražského Synkopického Orchestru, byl členem orchestrů divadla Jiřího Wolkera a Vinohradského dovadla. Je vyhledávaným skladatelem scénické hudby.

***

Eduard Treskin

Eduard TreskinMaximální podívanou přichystá v kostýmové stylizaci do příslušných rolí světový barytonista ET, který působí především na světových pódiích. Umělec žil deset let v Praze a hostoval i v hlavních operních rolích ve Státní opeře a v Národním divadle, proto má k naší zemi zcela zvláštní vztah. S pianem zpívá melodie z klasického repertoáru převážně v italštině. Prestižním příležitostem vyhoví nejlépe Mozart, Verdi, Rossini aj. O maximální podívanou se zaslouží kostýmové stylizace do příslušných rolí.

Artisté a žongléři

Vystoupení našich předních žonglérů, špičkových artistů a artistek, provozujících vystoupení Hula Hoop (roztáčení až dvaceti kruhů kolem svého těla) atd.

Polina von Oldenburg

Polina von OldenburgHerečka, zpěvačka, scénáristka a moderátorka. Jedná se o mladou výraznou tvář naší scény. Svým vystoupením, které nese rysy mladistvé vkusné neotřelosti, vtiskne jako moderátorka celému pořadu nebo dílčímu programovému hereckému či pěveckému vstupu svěží a dynamickou atmosféru. Podrobnější informace a další foto klikni zde.  

Moderátoři a osobnosti TV

Moderátory vybíráme podle povahy a náročnosti akce. Jde o přední známé osobnosti z řad mediálních pracovníků, zejména TV. Moderátoři hovoří i ve světových jazycích.


Úplná nabídka na naší úvodní stránce!

 

line

| Živá hudba pro večírek, raut, párty | Hudba na svatbu | Videoart meets Music | Umělec - vystoupení - programové číslo | Dívčí kapela a jiné | Home |

 

Znalecký posudek počítač software hardware mobil kancelářská technika TOPlist Hudebni skupina hraje svatebni hudbu, hudbu na party a rautu