Musicforpartys
Toleration, z.s.
Tel.: +420 603 266 477, e-mail: music@musicforpartys.cz


IV. Program pro plesy (výběr)

Sólista či skupina

Charakteristika

Big band J. Jíny

Orchestr Josefa Jíny Bohatý a štavnatý zvuk big bandu - klasické těleso pro ples, tak jak jej známe v souvislosti se jmény Glenna Millera, Duke Ellingtona, Count Basieho, Karla Vlacha, Gustava Broma, Felixe Slováčka a dalších nelze docílit jinak, než alespoň pěti saxofony, třemi trombony, čtyřmi trubkami, pianem, basou a bicími nástroji. Takové je složení Big bandu J. Jíny. S jeho zvukem je taneční večer opravdickým reprezentačním plesem, na kterém zazní skladby nejrůznějších oblastí zábavné hudby od koncertních skladeb například F. Lehára přes písně z repertoáru skupiny ABBA či Beatles až po swingové a jazzové skladby, které se hrají na světových pódiích. Hudební a vizuální stránku vystoupení výrazně obohacují svým zpěvem dvě mladé a atraktivní sólistky Alice & Barbora Vagner.
S orchestrem příležitostně vystupují Jitka Zelenková nebo Marcela Králová.
Součástí vystoupení orchestru je i velmi kvalitní moderátorský výkon, proto se jedná o zajištění zábavy „na klíč“.
Cena za vystoupení je kalkulována podle konkrétního obsazení sólisty, délky a místa konání vystoupení. Díky obrovské dávce nadšení hráčů působit v tak ojedinělém orchestru a s ohledem na to, že technické zázemí souboru je umístěno mimo centrum Prahy, je požadovaná částka za vystoupení tak početného tělesa velmi nízká.

Trio ZV

Pro "nízkorozpočtový ples" - univerzální zkušené hudební seskupení dvou hráčů střídajících klávesové, dechové nástroje a zpěv, kteří rovněž pomocí počítače vytvářejí vysoce kompaktní zvuk. Produkce je obohacena o sólový ženský zpěv. V této úsporné sestavě uslyšíte skladby a písně, které znáte v podání takových jmen jako Glenn Miller, Billy Vaughn, Frank Sinatra, Elvis Presley, Paul Anka, Beatles, ABBA, Boney M, Car-penters, Olympic, Michal, Tučný, Karel Hála, Yveta Simonová, Bří Nedvědové, a další.

Harcovníci

Má-li na plese nebo zábavě zaznít COUNTRY, Harcovníci, jsou tím pravým souborem pro ta ovou příležitost. Vzorem pro soubor byl Michal Tučný, dále pak Greenhorns, Petr Spálený a Grošáci. H. hrají kromě country repertoáru i oblíbené trampské písně.Maximální podívanou přichystá v kostýmové stylizaci do příslušných rolí světový barytonista ET, který působí především na světových pódiích. Nyní žije přechodně v Praze a hostuje i v hlavních operních rolích ve Státní opeře a v Národním divadle. S pianem zpívá melodie z klasického repertoáru převážně v italštině. Prestižním příležitostem vyhoví nejlépe Mozart, Verdi, Rossini aj. O maximální podívanou se zaslouží kostýmové stylizace do příslušných rolí.

Josefínka

Ples, bál - zde by neměla chybět pravá nefalšovaná dvanáctičlenná dechovka, s dvěma zpěvačkami a jedním zpěvákem. Soubor hraje standardní repertoár české dechové hudby a lidových písní. J. je pro svůj přirozený kolorit vyhledávána nejen v tuzemsku, ale hlavně v západním zahraničí.


Úplná nabídka na naší úvodní stránce!

 

line

| Živá hudba pro večírek, raut, párty | Hudba na svatbu | Videoart meets Music | Umělec - vystoupení - programové číslo | Dívčí kapela a jiné | Home |

 

Znalecký posudek počítač software hardware mobil kancelářská technika TOPlist Hudebni skupina hraje svatebni hudbu, hudbu na party a rautu